Nog een maandje te gaan....Het wordt spannend.
Inmiddels is de planning helemaal klaar, zie hieronder.
Nog een paar dingetjes regelen, dan zijn we er helemaal klaar voor!
23-07-2011 Amsterdam - Los Angeles
Vertrek 10.50 uur, aankomst LA 19.05 uur plaatselijke tijd
24-07-2011 Hele dag Los Angeles
- sightseeing Los Angeles: Hollywood, Hollywood sign, Manns Chinese theatre,
Beverly Hills, Griffith Observatory, Olvera street, Santa Monica, Venice
Beach
25-07-2011 Universal studio's Los Angeles
26-07-2011 Reisdag naar Kingman
- bezoek Joshua Tree NP
- late aankomst in Kingman
27-07-2011 Doorreizen naar Grand Canyon
- via route 66
- film kijken in IMAX-bioscoop in Tusayan
- zonsondergang bij de rim
28-07-2011 Hele dag bij de Grand Canyon
- Bright Angel trail tot mile and a half resthouse, en weer terug.
- wandelen rimtrail richting hermits rest, stukjes rijden met de shuttle-bus
- zonsondergang
29-07-2011 Naar Page
- watchtower desert view
- cameron trading post
- Horse shoe bend
- naar hotel, lekker bij zwembad of meer
30-07-2011 Hele dag bij Page
- Lower Antilope Canyon
- middag bij het meer
31-07-2011 Naar Kayenta (Monument Valley)
- naar Monument Valley visitor centre
- rijden 17-mile valley drive.
01-08-2011 Naar Torrey (Capitol Reef)
- bezoek Capitol Reef NP
02-08-2011 Naar Bryce Canyon
- vroeg vertrek naar Bryce Canyon via scenic byway 12
03-08-2011 Hele dag in Bryce Canyon
- Hike Navajo/Queens, start bij Sunset Point
- 's middags niksen…..
04-08-2011 Naar Springdale (Zion NP)
- Hike canyon-overlook trail in bij ingang Zion (direct na de eerste tunnel)
- Hike Emerald Pools?
05-08-2011 Naar Las Vegas
- Hike Riverside Walk – The Narrows
- Vertrek naar Las Vegas vroeg in de middag
- 's avonds: The Strip, hotels bekijken
06-08-2011 Las Vegas
- naar shopping mall
- 's avonds downtown Las Vegas: Fremont street experience
07-08-2011 Las Vegas
- rustig aan doen
- Hoover-dam?
08-08-2011 Naar Death Valley
- vroeg op en vertrekken
- bezienswaardigheden Death Valley:
- Zabriski Point
- 20-mule-team canyon
- Badwater
- Artists Drive / Artists Palet
- Devil's Golf Course
- Dante's View
- Naar Stove Pipe Wells
- Sanddunes bij zonsondergang / maanlicht
09-08-2011 Naar Yosemite, lange dag rijden
10-08-2011 Yosemite
- wandeling Misttrail – terug via John Muir trail
- middag rustig aan doen, zwembad?
- of: Glacier Point met de auto / wandeling Sentinel Dome
- of: wandeling Mirror Lake en daar zwemmen
11-08-2011 Naar San Francisco
- Mariposa Grove (sequoia's)
- naar San Francisco
- rijden over de Golden Gate bridge, Lombard Street
- auto inleveren
12-08-2011 San Francisco
- Barbary Coast trail lopen met - Coit Tower
- China Town
- Fisherman's Warf
- Pier 39
- Union square
- ritje Cable Car + cable car museum
- Night tour Alcatraz
13-08-2011 San Francisco
- Laatste dag....
- Eind van de dag met de Bart naar het hotel op het vliegveld?
14-08-2011 San Francisco – Amsterdam
- Vertrek 08.35 uur
- op vliegveld zijn 05.35 uur?